montazh-obsluzhivanie-sekcionnyh-vorot-Chernigov

Встановлення секційних ворот в Чернігіві

montazh-obsluzhivanie-sekcionnyh-vorot-Chernigov

Зустріти звичайні гаражні ворота, розпашного типу, сьогодні не новина. Вони вже давно здали свої позиції і перестали вважатися єдиним варіантом закриття отвору воріт. На зміну звичайним прийшли сучасні, більш модернізовані та більш зручні секційні ворота.

Секційні ворота мають ряд незаперечних переваг, в порівнянні з іншими видами воріт. Вони підійдуть за всіма характеристиками навіть найвибагливішим замовникам. Ворота секційні це зручний, надійний, безпечний вид воріт, який забезпечує високу теплоізоляцію, і дають можливість забезпечити хорошу герметизацію отвору.

sectionnye-vorota-chernigiv

Саме полотно секційних воріт складається з окремих секцій, так званих панелей. Всі панелі між собою з’єднані рухомо за допомогою петель.

Самоцентрування полотна досягається завдяки спеціальній конфігурації панелей. Ця конфігурація забезпечує щільне прилягання панелей між собою, завдяки цьому і досягається висока герметизація і підвищена теплоізоляція воріт.

shema-sectionnye-vorota-chernigov

При русі, секційні ворота, за системою напрямних плавно, з вертикального положення, переходять в горизонтальне, і ховаються під стелею. Завдяки цьому розмір отвору залишається незмінним, і економиться простір перед воротами і всередині гаража.

Якість секційних воріт, які ми пропонуємо

Ми надаємо секційні ворота в Чернігові, які характеризуються високою міцністю, надійністю і довговічністю. Секції полотна виконані так, що протистоять ударним і вітровим навантажень.

sectionnye-vorota-paneli

При виготовленні секційних воріт використовуються енергозберігаючі панелі, які мають по всьому периметру гумки ущільнювачів, це і допомагає зберегти всередині гаража комфортну температуру.

Поверхня секційних воріт захищена від атмосферного впливу і легких пошкоджень за рахунок застосування цинкового і полімерного покриття.

Типи панелей секційних воріт

Секційні ворота легко поєднуються практично з усіма оздоблювальними матеріалами, за рахунок різноманітності фактур і малюнків, що застосовуються на панелях. Найпоширенішими є малюнок мікрохвиля, горизонтальний гофр або фільонка.

sectionnye-vorota-tip-paneli

Широкий спектр колірних відтінків

За стандартною вартістю секційні ворота йдуть в восьми відтінках. Але це не означає, що це обмежує Вас у виборі кольору, просто доведеться трохи доплатити за ексклюзивний колір. Звернемо увагу, що колірна гамма береться за шкалою RAL, що дозволяє добитися ідеального поєднання з іншими елементами фасаду.

sectionnye-vorota-color-paneli

Секційні ворота в Чернігові можуть виконуватися з панелями, що імітують фактуру дерева. Ці панелі мають такі ж властивості і характеристики що і стандартні, але чудово підкреслюють індивідуальність і надають елемент розкоші і стилю воріт.

sectionnye-vorota-factura-dereva

Ми пропонуємо наступні типи воріт

Гаражні секційні ворота – в основному застосовуються при будівництві котеджів, дач, паркінгів або гаражних кооперативів. Установка секційних воріт можлива практично на будь-який гаражний отвір. Вибір квітів і малюнків, дає можливість продовжити будівельний ансамбль споруди, будь то стиль хай-тек, або класичне виконання.

sectionnye-tipi-vorot

Промислові секційні ворота трохи конструктивно відрізняються від гаражних, мають посилену конструкцію і мають кілька варіантів представлення. Існує 10 видів монтажу, що дозволяє встановлювати ворота на будь-яких виробничих об’єктах. Висота промислових секційних воріт може досягати до 8 метрів, і їх комплектуючі мають високий антикорозійний захист.

За необхідності, ворота виготовляються з хвірткою або вікнами, або з тим і іншим разом. Вікна в полотні воріт застосовуються для створення додаткового освітлення або як декоративний елемент. Хвіртка, повторює основний стиль воріт і служить додатковим входом в приміщення, і зменшує кількість підняттів самих воріт, тим самим збільшивши їх термін служби.

sectionnye-tipi-vorot-okna-dveri

Способи управління секційними воротами

Відкриття і закриття воріт здійснюється вручну без особливих зусиль. Система пружинних механізмів компенсує вагу воріт і забезпечує плавність їх підняття. Що б підняти полотно воріт, передбачена, двостороння ручка.

Є так само варіант автоматизації секційних воріт в Чернігові. Автоматичні ворота забезпечать більше зручності і гарантують безпеку транспорту.

Монтаж, ремонт і обслуговування секційних воріт

Для установки секційних воріт, ми радимо звернутися до професіоналів. Адже від того на скільки правильно і точно буде встановлена основна конструкція, буде залежати нормальне функціонування воріт і повноцінне використання простору перед, і всередині гаража.

Наша монтажна організація виконає всі ці роботи швидко, якісно, надійно і за помірну ціну.

Ми весь час працюємо над удосконаленням послуг, що надаються. Проходимо курси підвищення кваліфікація на виробництвах секційних воріт. Це і дозволяє нам здійснювати монтаж будь-яких воріт даної модифікації.

В середньому монтаж воріт не займає більше одного дня, за умови якісно підготовленого отвору.

«МонтажПЛЮС» також здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування секційних воріт, що позитивно позначається на ставленні до нас наших клієнтів.

Хочете зробити це якісно? Тоді не варто відкладати покупку секційних воріт на завтра, просто зателефонуйте нам. Наші люди під’їде на завмер, і проконсультують Вас з усіх питань, а наші менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант, з урахуванням всіх особливостей приміщення і Ваших побажань.

Вартість секційних воріт не може бути стандартною, вона залежить від розмірів, конструктивних особливостей і від фірми виробника.