монтажплюс установка домофонов

Встановлення систем контроля доступом

монтажплюс установка домофонов

Бажаючи надавати нашим клієнтам максимум послуг, нашими фахівцями проводиться установка домофонів, ремонт домофонів в Чернігові, куплених у нас, так і придбаних на стороні.

Вибрати й купити домофон

Купити домофон в Чернігові на сьогоднішній день є не токим вже простим завданням як здається на перший погляд. Так як все більше жителів приватного сектора, і не тільки, останнім часом все частіше замислюються про безпеку свого житла, і так чи інакше приходять до думки про те, щоб встановити домофон. У Чернігові установка давно вже перестала бути розкішшю і стала, по востребованоості, в один ряд з іншими монтажними послугами.

Купити домофон в Чернігові

Поставивши собі за мету монтажу домофонної системи для свого будинку, квартири або офісу, головною справою оберіть організацію, співробітництва з якої буде для Вас вигідним і комфортним. Ні це не реклама, це висновки зроблені за час роботи в цій галузі. Вибравши організацію або магазин зверніть увагу на перелік пропонованого обладнання. Важливо! Якщо менеджери пропонують Вам домофони одного виробника – значить вони ДУЖЕ СИЛЬНО зацікавлені в продажу саме цих домофонів. Якщо Ви знайшли не просто “продавців”, а фахівців, то перелік запропонованого обладнання буде складатися з домофонів декількох виробників і представлених в різних цінових категоріях. Якщо організація дорожить Вами як клієнтом, на Ваш огляд надаються електронні або традиційні каталоги обладнання.

Вибрати й купити домофон в Чернігові це всього лише пів справи. Вибирайте організацію яка зможе встановити продане обладнання і проводити його гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наші співробітники займаються установкою домофонного обладнання вже протягом декількох років і за цей час набули безцінного досвіду. Це дозволяє нам проводити монтаж і підключення домофонів в Чернігові та Чернігівській області, швидко, якісно і справлятися із завданнями будь-якого масштабу і складності.

установка-домофонов-в-чернигове

Ще одною перевагою монтажної організації є обслуговування і ремонт домофонів і визовнийх панелей. У разі виходу з ладу домофона ми визначаємо причину поломки і даємо висновок чи є випадок гарантійним. Гарантійні випадки обслуговуються в першочерговому режимі. Ми працюємо тільки з офіційними представниками різних торгових марок. Це так само гарантує якість продукції і доступні ціни на домофони і додаткове обладнання.

Компоненти домофонної системи

Домофонна система складається з двох основних компонентів: це виклична панель з відеокамерою (якщо використовується відеодомофон) і сам домофон. Ви для себе можете вибрати домофон з широкого асортименту представлених моделей орієнтуючись на ціну і функціонал вироба. Найширше поширення набули відеодомофони Slinex, COMMAX, KOCOM, Gardy, Arny з найкращим співвідношенням ціна / якість. Домофон може мати як чорно білий, так і кольоровий монітор, може бути з переговорної трубкою або без неї, бути сенсорним або мати механічні кнопки управління. Також в деяких моделях домофонів є кнопка для відкриття електрозамку, якщо такий передбачений. Використання відеодомофона з електромеханічним або електромагнітним замком зручно використовувати в офісах, приватних будинках і на підприємствах, коли виклична панель домофона і сам домофон знаходяться на достатній відстані один від одного. Це розкриває всю суть і функціональність домофонної системи. Також відеодомофон може бути включений в комплексну систему відеоспостереження.

компоненти-домофонної-системи-в-Чернігові

Установка домофона і вартість послуги

Якість наших послуг вже встигли по достоїнству оцінити сотні наших задоволених клієнтів. Багато спочатку просто або купували у нас відеодомофони, або зверталися до нас за послугою установка домофонів. На даний момент ми надаємо комплексну послугу консультування з підбору, продажу домофнона, їх установку і обслуговування всієї системи в цілому. Такий підхід дозволив нам за цей час зібрати досить велику кількість постійних клієнтів, з якими ми співпрацюємо з обслуговування та ремонту домофонів та додаткового обладнання.

установка домофонов

Велике значення при виборі того хто проведе монтажні роботи, грає вартість встановлення домофону. Потрібно зауважити, що на підсумкову вартість робіт впливає кілька чинників:

– тип домофонної системи яка буде встановлюватися;

– величина об’єкта (проекту), тобто кількість прийомних точок на об’єкті;

– специфіка (складність) місць, на яких планується установка обладнання.

Встановлення фомофонов Чернігів

Завдяки тому що ми не перший рік працюємо в цій сфері, нам вдалося на практиці відпрацювати різні принципи формування вартості робіт. Що б у нашій послуги монтажу (підключення) домофона, ціна була конкурентною перевагою.

Звернувшись в “МонтажПЛЮС”, Ви можете розраховувати на повний комплекс послуг: вибір, монтаж (установка), підключення домофона і професійні консультації.

Досвід роботи в облсасті установки і обслуговування домофонів дають нам право рекомендувати певні моделі, які позитивно зарекомендували себе в ході експлуатації. Список і характеристики деяких можна побачити в розділі нашого інтернет-магазину