МонтажПлюс ціна на послуги

Вартість монтажних робіт

МонтажПлюс ціна на послуги

Вартість монтажних робіт це КОШТОРИСНА вартість об’єкта – складається з декількох складових:

  • Вартості обладнання;
  • Вартість матеріалів;
  • Вартість монтажних робіт.

Вартість обладнання, це ціна на обладнання в залежності від технічного завдання (ТЗ), наданим замовником або складене за вимогами замовника. На підставі ТЗ монтажна організація МонтажПЛЮС комплектує об’єкт обладнанням з характеристиками необхідними для виконання умов технічного завдання. Комплектація і ціна обладнання узгоджується з Замовником. Вартість обладнання, рекомендованого нашими співробітниками можна знайти в розділі «ОБЛАДНАННЯ».

Вартість матеріалів – ціна матеріалів (кабелів, кріплення, боксів і т.д.) необхідних для виконання монтажних робіт, відповідно до технічного завдання. Вартість і кількість матеріалів розраховується індивідуально для кожного об’єкта, виходячи з характеру монтажних робіт. Деякі позиції, такі як кабель, трос і ін., Мають характер «за фактом», це означає що кількість матеріалу визначається безпосередньо під час монтажних робіт, так як при прорахунку неможливо чітко визначити метраж таких матеріалів. Вартість використовуваних матеріалів можна знайти в розділі «МАТЕРІАЛИ».

Вартість монтажних робіт – розраховується індивідуально для кожного об’єкта і попередньо узгоджується з замовником. Індивідуально – значить виходячи з кількості обладнання, кількості підготовчих робіт, умов виконання монтажних робіт (наприклад, висотні роботи дорожче на 30%), додаткових витрат (оренда спец. Техніки і т.д.).

З орієнтовними цінами на монтажні роботи можна ознайомитися тут: