montageplus-banner-1

Замовте зараз і отримаєте знижку 10%

montageplus-banner-1

Замовте зараз і отримаєте знижку 10%

montageplus-banner-1

Замовте зараз і отримаєте знижку 10%

previous arrow
next arrow
Slider

Встановимо ШВИДКО, ПРОФЕСІЙНО І НАДІЙНО!

Постійним клієнтам гнучка система знижок

відеоспостереження

воротні системи

домофони

сигналізації

монтажні послуги

Монтажні роботи проводять тільки кваліфіковані спеціалісти

Встановлення систем відеоспостереження Чернігів

Відеоспостереження в наш час є хорошою страховкою у вирішенні спірних питань. Наша монтажна організація виконає установку відеоспостереження в Чернігові для будь-яких цілей, будь то магазин або офіс, і навіть Ваш приватний будинок. Надаємо якісне обладнання для систем відеоспостереження.

Встановлення домофонних систем

МонтажПЛЮС займається установкою і підключенням, також обслуговуванням домофонів в Чернігові і області. Встановлення домофона в приватному будинку одна з найпопулярніших і вигідних послуг нашої організації. Ми завжди запропонуємо широкий асортимент домофонів, і кілька варіантів вирішення даного завдання.

Охоронна сигналізація – монтаж і обслуговування

Надаємо обладнання, виконуємо проектування і монтаж охоронної сигналізації в Чернігові і області. Установка сигналізації для приватного будинку, офісу, квартири або гаража, її програмування і обслуговування. Найновіше, і тільки перевірене обладнання за розумними цінами.

Встановлення і обслуговування воротних систем і автоматики

Наша монтажна організація надає послуги по монтажу, налагодження та ремонту автоматичних воріт распашного і відкатного типу, а також секційних і підйомно-поворотних воріт. Кожен з типу воріт має особливі нюанси які відомі тільки професійним монтажникам.

Монтаж і обслуговування локальних мереж

Побудова, монтаж локальної мережі та обслуговування ЛВМ в Чернігові здійснює спеціалізована компанія МонтажПЛЮС. З урахуванням виділеного під реалізацію проекту бюджету, специфіки організації, конфігурації приміщень ми підготуємо функціональну і ефективну підсистему кабельної мережі (СКС).

IP-телефонія – проектування та монтаж

Проектування IP-телефонії забезпечує не тільки точний попередній розрахунок характеристик майбутньої мережі та вибір місця розташування її елементів, а й визначити точну вартість реалізації слаботочной комунікації в будинку. Фахівці МонтажПЛЮС виконують, як проектування, так і монтаж IP-телефонії в Чернігові.
montageplus-master-like

Залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання ви можете скористатися формою зворотного зв’язку.

Наші переваги

Постійним клієнтам гнучка система знижок

Років на ринку монтажних послуг

Встановлюємо якісне обладнання за цінами виробника

Безкоштовний виїзд для оцінки робіт в межах міста

сертифіковані фахівці з великим досвідом роботи

Трохи про нас

Монтажна організація МонтажПЛЮС, почала свою роботу в 2010 році, зібравши команду ентузіастів бажаючих і вміючих працювати в області розробки ефективних систем безпеки. З самого заснування, для себе ми вирішили будувати і розвивати серйозну монтажну організацію з репутацією надійного партнера. Системний підхід в організації робіт, підбір персоналу та його навчання, співпраця і представництво виробників якісного і зарекомендованого обладнання, це ті кроки які ведуть нас до успіху і росту.

На сьогоднішній день, ми, МонтажПЛЮС, практично єдині в регіоні надаємо весь спектр послуг із забезпечення технічними засобами безпеки об’єктів будь-якої складності: системи контролю та управління доступом, системи відеоспостереження, охоронна сигналізація. Крім побудови систем безпеки ми надаємо послуги комплексного оснащення об’єктів слабкострумовими мережами: локально обчислювальні мережі, СКС, IP-телефонія і т.д. У нашому арсеналі вже більше півтори сотні успішно реалізованих проектів на різних об’єктах: освітні та державні установи, офісні будівлі, складські та виробничі приміщення і багато іншого.
Наші партнери
МонтажПЛЮС є офіційним дилером в Черніговській області компанії TRASSIR – найбільшого розробника систем відеоаналітики для бізнесу та безпеки, та зарекомендувала себе як лідером на ринку відеоналитики.

TRASSIR – це бренд міжнародного рівня. Завдяки компанії МонтажПЛЮС програмне забезпечення TRASSIR та всі модулі відеоаналітики, а також вся лінійка IP обладнання (відеокамер і серверів) доступні для Вас у Чернігові.
previous arrow
next arrow
Slider