Neolight Prime Full HD – новий стандарт якості панелей виклику

Шановні клієнти! До нас в продаж надійшла нова панель виклику Neolight Prime Full HD – еволюція всім відомої Prime HD. Вартість нової панелі анітрохи не змінилася, тільки покращилися характеристики:

  • Дозвіл: 1920 * 1080
  • Матриця: 1 / 2.9 “SONY progressive scan
  • WDR 100dB (широкий динамічний діапазон)
  • ICR (механічний ІК фільтр)
  • Smart IR (адаптивна ІК підсвічування до 5 метрів)
  • Підтримка форматів TVI / CVI / AHD / CVBS
  • Кольорові варіанти: Black, Silver, Bronze
  • Габарити (мм): 132 x 46 x 20

Раніше до нас надходили відеодомофони Neolight з лінійки HD, і в характеристиках була зазначена підтримка роздільної здатності 1080P як опція. Так ось, ми раді Вам повідомити, що дана панель буде відмінно показувати і знімати зображення в рідному 1080P в таких домофонах, як Kappa + HD, Omega + HD, Alpha HD, Gamma HD, Mezzo HD!

Можна без перебільшення сказати, що відеодомофони Neolight з підтримкою Full HD перетворюється в невелику систему відеоспостереження. Так, як система відеоспостереження повинна функціонувати цілодобово, витримуючи капризи з освітленням в різний час доби, панель виклику Prime Full HD оснащена всіма сучасними нововведеннями, які присутні в професійних камерах відеоспостереження.

Було проведено тест, за зразок взяли Prime Full HD і дві панелі виклику з аналогічними характеристиками від інших виробників. Відеопанелі були підключені до мультиформатного відеореєстратора з роздільною здатністю 1080P.

До першого каналу підключена Neolight Prime Full HD.
До третього каналу підключена панель виклику з такими характеристиками – кут огляду: 110 °, дальність ІЧ-підсвічування: не вказана, роздільна здатність: 1080P.
До четвертого каналу підключена панель виклику з кутом огляду 86 °, ІЧ-підсвічуванням з дальністю до 1.5 м і роздільною здатністю 1080P.

Приклад денної зйомки
Панель Neolight Prime FHD (PRO) видає деталізовану картинку з природною передачею кольору в денний час. Перехід світлих ділянок до темних дуже плавне, без втрати контрастності, кольору і насиченості.

Зйомка у вечірній час
При настанні вечора варто звернути увагу на те, що приміщення не вистачає природного світла для правильного відображення кольору і деталей. Однак, Prime Full HD відмінно справляється з цим завданням, витримуючи вечірні умови зменшення освітлення. При цьому на зображенні тривалий час зберігається колір, і не з’являються шуми, тоді як у інших панелей все з витримкою картинки дуже погано.

Зйомка в нічних умовах
Вночі, в умовах абсолютної темряви, Prime FHD задіює адаптивне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим. Простір перед панеллю виклику підсвічується на відстані до 5 метрів, при цьому об’єкт, який знаходиться поруч з панеллю, що не буде засвічений, а об’єкт, який знаходиться далі – дуже добре помітний. Інші ж панелі виклику розпізнають об’єкт на дуже невеликій відстані, через що використовувати їх повноцінно в темряві – вельми спірне рішення.

Завдяки проведеним тестом можна з упевненістю сказати, що ми отримали якісно нову викличну відеопанель, яка може видавати відмінну повнокольоровий картинку днем, витримувати умови освітлення у вечірній час, а також допомагати пізнавати об’єкти на відстані до 5 метрів. Не кажучи вже про те, що знімки та відеозаписи зберігаються в дозволі 1080P!
Панель Neolight Prime Full HD доступна до замовлення в трьох колірних варіантах: чорний, срібло і бронза.