МонтажПлюс наші послуги

Послуги

МонтажПлюс наші послуги

Спеціалізована монтажна організація МонтажПЛЮС надає послуги з проектування, монтажу та обслуговування різних систем безпеки, комунікаційних систем, систем автоматики, автоматизації по місту Чернігів і Чернігівській області. Наш колектив складається з молодих фахівців з сучасними теоретичними та практичними навичками. За нашими плечима більше півтора сотні виконаних проектів за 8 років свого існування.

Ми регулярно відвідуємо виставки і семінари по сучасним системам безпеки і комунікації, підвищуємо свою кваліфікацію, проходячи практичні тренінги по роботі з обладнанням різних виробників, вдосконалюємо свої навички в монтажі того чи іншого обладнання, аналізуючи досвід попередніх об’єктів. У нас є всі необхідні навички і засоби для виконання повного циклу робіт пов’язаних з системами безпеки та комунікації, від проектування до установки і настройки кінцевого обладнання.

Наша монтажна організація надає такі види монтажних послуг:

Для монтажних робіт, наша організація надасть все необхідне обладнання і матеріали за цінами нижче ринкових. За все обладнання ми несемо відповідальність і надаємо гарантію від виробника, і власну – на монтажні роботи. Виконуємо монтажні роботи по всій території Чернігівської області та міста Чернігів.

Якщо Замовник використовує повний комплекс послуг, що надаються нашою організацією, монтажні роботи на об’єкті починаються відразу після закінчення проектних робіт і робіт по комплектації.

Ви залишитеся задоволені монтажними роботами, які ми виконаємо для Вас.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

(098) 82-77-410, (098) 82-77-410

montageplus-montagnie-uslugi-chernigov