монтажплюс установка сигнализации

Охоронна сигналізація – монтаж і обслуговування в Чернігові

монтажплюс установка сигнализации

Монтаж охоронно-пожежної сигналізації

Після того, як для вашого об’єкта спроектували і знайшли відповідну систему охоронної або пожежної сигналізації, необхідно приступити до її монтажу. Установка пожежно-охоронної сигналізації – дуже важливий процес, адже від нього залежить її подальше функціонування. Якщо Вам важлива якість і правильність монтажних робіт, які виконуються з урахуванням необхідних норм і вимог, звертайтеся до монтажної організації «МонтажПЛЮС».

Види систем охоронної сигналізації:

 • Бездротова охоронна сигналізація – датчики охоронної сигналізації обмінюються даними по радіоканалу на певній частоті. Перевагою бездротової охоронної сигналізації є те, що її можна змонтувати в місцях, де прокладка кабелів є проблематичною, або зовсім неможливою.
 • GSM охоронна сигналізація – при спрацюванні сигнал тривоги по GSM каналу миттєво приходить господареві на мобільний телефон у вигляді SMS з датою, часом і зазначенням місця проникнення.
 • Периметральна охоронна сигналізація – окремий тип охоронної сигналізації, який забезпечує охорону ще на підступах до приватного будинку або підприємству.

Також за принципом оповіщення про тривогу охоронна сигналізація ділитися на два типи:

 • Автономна охоронна сигналізація – при спроби вторгнення в будинок, або на територію включається світлозвукова сирена, яка відлякує зловмисника.
 • Охоронна сигналізація з підключенням на пульт центрального спостереження (ПЦС) – сигнал тривоги приходить по радіоканалу, GSM каналу або телефонної лінії на охоронний пульт служби безпеки. Це може бути, як державна служба охорони, так і приватна охоронна фірма, співробітники якої протягом 3-5 хвилин перебувають на об’єкт де спрацювала сигналізація.

За бажанням Замовника ці два типи охоронної сигналізації можна об’єднувати.

установка охранной сигнализации

Проектування охоронної сигналізації

Етапи робіт:

 1. Отримання від Замовника вихідних даних:
  • архітектурно-будівельні креслення (плани)
  • площа об’єкта (приміщень)
  • призначення приміщень (будівлі, споруд)
 2. Виїзд проектувальника на об’єкт (для обстеження, обмірів, уточнення вихідних даних, складання технічного завдання)
 3. Складання технічного завдання та затвердження його у Замовника
 4. Розробка проекту
 5. Здача проекту Замовникові

Вартість проектних робіт залежить від площі об’єкта, від класу небезпеки об’єкта, складності систем, стадії проекту, кількості обмірювальних робіт.

Монтажна організація «МонтажПЛЮС» має не малий досвід проектування і монтажу охоронної сигналізації на об’єктах різного призначення: від невеликих магазинів до багатофункціональних офісних, виробничих, складських комплексів.

Монтаж охоронної сигналізації

На основі проекту сигналізації (або комерційної пропозиції до технічного завдання, якщо об’єкт невеликої) виконуються монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

Етапи робіт:

 1. Поставка матеріалів і комплектуючих. Вхідний контроль
 1. Прокладка кабельних трас (для дротових систем)
 1. Встановлення кінцевих пристроїв (сповіщувачів, оповіщувачів, приймально-контрольних приладів, блоків живлення, передавачів, релейних і пускових блоків)
 1. Пуско-налагоджувальні роботи
 1. Підготовка виконавчої документації та карти об’єкта
 1. Здача робіт Замовнику, навчання персоналу користуванню сигналізацією
 1. Постановка об’єкта на охорону / моніторинг (за бажанням Замовника)

Існує кілька базових варіантів оповіщення про спрацювання сигналізації: від включення сирени для залучення уваги співробітників охорони або людей, що знаходяться поруч з приміщенням до виїзду мобільної групи відділу позавідомчої охорони (ОВО) або приватного охоронного підприємства (ПОП).

МонтажПлюс засоби-оповіщення-сігналізації

Як ми бачимо, чим більше використовується варіантів оповіщення – тим швидше і повніше реакція на нештатну ситуацію, і тим нижча ймовірність, що зловмисники досягнуть своєї мети.

У разі якщо за тривогою від охоронної сигналізації здійснюється виїзд опергрупи, то сирени і строб-спалаху можуть не включатися. Робиться це для того, щоб не сполохати зловмисника до моменту затримання, або, якщо сигнал поданий співробітником підприємства (наприклад, продавцем ювелірного магазину або касиром в банку) за допомогою тривожної кнопки – не спровокувати злочинця на насильницькі дії. Називається такий варіант оповіщення «Тиха тривога».

Передача сигналу на пульт моніторингової станції для виїзду ЧОП або ОВО здійснюється по різних каналах: з використанням телефонних ліній, радіо- і GSM-передавачів, або по Ethernet-каналу. Ті чи інші канали вибираються виходячи з технічних умов на об’єкті.

Вартість монтажних робіт охоронної сигналізації залежить від складності та типу системи, площі будівлі (приміщення, споруди), кількості обладнання і матеріалів, необхідних для монтажу.

Для визначення вартості обладнання і монтажних робіт нашим фахівцям необхідний проект сигналізації, а якщо проекту ще немає – то вартість можна буде визначити після вивчення плану приміщень і огляду Вашого об’єкту.

Додатковими факторами, які впливають на вартість робіт є: терміновість виконання робіт (робота в вечірню та нічну зміни, у вихідні та святкові дні), складні умови монтажу (скрутність / висотні роботи), віддаленість об’єкту від міста.

Монтаж пожежної сигналізації

Спочатку необхідно спроектувати пожежну сигналізацію для Вашого об’єкту. При цьому необхідно врахувати необхідні параметри: тип приміщення, його розміри, умови виробництва або умови роботи співробітників, а також врахувати планований бюджет.

монтаж сігналізації

Монтажні роботи систем пожежної сигналізації проводяться в кілька етапів. Для досягнення високої ефективності протипожежного захисту, всі етапи установки повинні виконуватися досвідченими фахівцями, які працюють в «МонтажПЛЮС».

Установка охоронно-пожежної сигналізації передбачає дослідження об’єкта, визначення приблизного обсягу робіт і складання кошторису витрат. Таким чином, замовнику доступний контроль монтажного процесу. Лише правильно встановлена пожежна сигналізація зможе вчасно зреагувати і захистити приміщення, а також Ваше майно. Грамотний монтаж охоронно-пожежної сигналізації – запорука її ефективної роботи.