montageplus-page-montag-localnih-setey

Монтаж і обслуговування локальних мереж в Чернігові

montageplus-page-montag-localnih-setey

Швидкість розвитку цифрових і комп’ютерних технологій, ведення бізнесу через інтернет, комунікація між компаніями, все це робить неможливість роботи офісу або підприємства без прокладки локальних комп’ютерних мереж. Жодна сучасна Чернігівська фірма не працює без локально-обчислювальних мереж.

Побудова, монтаж локальної мережі та обслуговування ЛВС в Чернігові здійснює спеціалізована компанія МонтажПЛЮС. З урахуванням виділеного під реалізацію проекту бюджету, специфіки організації, конфігурації приміщень ми підготуємо функціональну і ефективну підсистему кабельної мережі (СКМ).

Налагодження та монтаж ЛВМ мереж проводяться застосуванням сучасних мережевих технологій, ми здійснюємо наступний перелік робіт:

 • Ремонт, заміна, відновлення пошкоджених портів;
 • Комплексна перевірка крос-обладнання на безпеку, працездатність, цілісність;
 • Контролюємо загальні мережеві ресурси;

Prokladka-lokal'nyh-setej-v-chernigovi

Прокладка локальних мереж

На сьогоднішній день реалізація ЛВМ здійснюється двома найбільш популярними засобами – технологіями Ethernet і Wi-Fi. Для реалізації застосовуються мережеві адаптери, маршрутизатори, бездротові точки доступу, модеми. Для використання Ethernet буде потрібно прокладка ЛВМ кабелю, а якщо як провідник буде використаний радіоканал, то з’єднання між локальними мережами буде здійснюється через шлюзи.

Prokladka-lokal'nyh-setej-chernigov

Створення та обслуговування локальної мережі

Багатоетапний процес монтажу і обслуговування локальних мереж являє багатоетапний процес і передбачає виконання низки завдань:

 • Визначення специфіки об’єкта при його детальному огляді;
 • Перевірка стабільної роботи в ході тестування використовуваного рішення з метою усунення випадкових неполадок в локальній мережі;
 • Проектування і підготовка всієї технічної документації;
 • Допомога у виборі та закупівлі елементів локальної мережі, таких як робочі станції, сервера, точки доступу Wi-Fi, кабелів, розеток та ін .;

Встановлення активного обладнання, монтаж кабельної траси необхідних для комутації, та правильного функціонування телефонних, комп’ютерних та ін. мереж.

Крім перерахованих послуг компанія МонтажПЛЮС пропонує систематичні перевірки та обслуговування локальних мереж, такі заходи запобігають аварійній ситуації, збоям, втрати працездатності мережі.

Переваги співпраці з МонтажПЛЮС

Чернігівським клієнтам, що звернулися до нас з метою створення та обслуговування локальних мереж, гарантується:

 • Виконання робіт тільки дипломованими, досвідченими фахівцями, висока якість обслуговування;
 • Вигідна ціна, для постійних клієнтів гнучка система знижок;
 • Технічна підтримка локальних мереж на тривалий період;
 • Розробка і реалізації нестандартних рішень, індивідуальний підхід;

montageplus-podkluchenie-montaj-localnih-setey-chernigov