montageplus-page-ip-telefoniya

IP-телефонія – проектування та реализація.

montageplus-page-ip-telefoniya

Проектування IP-телефонії – це дуже важливий підготовчий процес, що включає в себе різноманітні професійні завдання, вирішення яких визначає основні вимоги до підготовки слабострумових мереж, встановлює технічні характеристики, визначає завдання, функціональні можливості, особливі параметри виходячи з особливості об’єкту.

На даному етапі проектування IP-телефонії проводяться точні розрахунки по розташуванню елементів мережі, характеристики пристроїв, вартість обладнання та витратних матеріалів (кабелів, портів, шлюзів, модемів, телефонів, комутаторів та ін.) Проектування телефонії – це як фундамент будинку, без гарної основи неможливо побудувати надійну, ефективну локальну мережу.

proektirovanie-ip-telefonii-v-chernigove

Як втілюють в життя телефонію в Чернігові

Давайте розберемо з Вами докладніше проектування телефонії, щоб зрозуміти для чого вона потрібна і як функціонує. І так, телефонне повідомлення з використанням IP працює: є оператор послуг, через нього користувач телефонії додзвонився до комп’ютерного вузла, який в свою чергу розділяє отримане повідомлення (звуковий сигнал) на окремі елементи, кодує їх, стискає і оцифрує, після цього інші вузли зв’язку приймають вже оцифрований сигнал. Устаткування яке приймає сигнал оснащено декодерами, які розшифровують цифровий сигнал і перетворюють його в аналоговий, звичну нам людську мову.

Що б цифровий сигнал надійно передавався без втрат до потрібних робочих місць проектуються складні кабельні лінії, які і є основою IP-телефонії. На цьому етапі важливо скористатися послугами майстрів, що спеціалізуються з проектування та монтажу локальних мереж, якою є компанія Монтаж ПЛЮС, зарекомендувавша себе як професійний партнер в реализації, діагностиці та обслуговуванню IP-телефонії. Спираючись на свій досвід, ми запропонуємо Вам краще рішення на ринку, підберемо надійні комплектуючі, точно визначимо вартість і функціонал майбутньої мережі. Ряд завдань, які є обов’язковими при проектуванні телефонії:

  • Визначити точну кількість і розташування робочих місць;
  • Скласти плани установки приладів і обладнання;
  • Розробити схеми прокладки кабельних ліній;
  • Скласти розрахункові кошториси із закупівлі і монтажу устаткування і матеріалів.

Завдання по установці IP-телефонії може спроститься якщо ваша компанія вже використовує функціональну кабельну систему. При проектуванні виключається прокладка і монтаж кабельних ліній, підбираються і встановлюються IP-термінали, вузли телефонної системи для забезпечення максимальної ефективності слаботочной комунікації.

ystanovka-ip-telefonii-v-chernigiv

Фахівці Монтаж ПЛЮС швидко і ефективно вирішать ряд таких завдань:

  • Підключення абонентів до мережі швидко і недорого;
  • Доступ до зовнішніх цифрових ліній;
  • Об’єднання в одну телефонну лінію ряду незалежних АТС;
  • Підвищуємо необхідні експлуатаційні характеристики об’єкта за допомогою різних додаткових сервісів;
  • Мінімізація вартості міжнародного та міжміського телефонного зв’язку до мінімуму.

Проектування IP-мереж дає унікальні можливості для абонентів, телефонні номери можна підключати за IP адресою, виходячи з цього у користувача з’являється можливість використовувати систему навіть після зміни будівлі, офісу. Для повноцінного функціонування знадобиться лише надійний доступ до інтернету.

Використовуючи IP можна реалізувати підключення відразу декількох телефонних номерів, це дає можливість використання телефонії клієнтам, партнерам, службовцям, власником компанії одночасно. Всі перераховані отримують доступ до надійної, функціональної, а головне доступної у фінансовому плані телефонного зв’язку. Що б отримати всі переваги від використання IP-мереж, доведеться один раз витратиться на проектування IP-телефонії, обладнання, матеріали, але повірте досвіду нашої компанії Монтаж ПЛЮС, всі витрати незабаром окупляться.