HDCVI 5.0 від Dahua – нові можливості для аналогового відеоспостереження

Компанія Dahua Technology з гордістю представила світу нову версію аналогового формату відеоспостереження високої чіткості – HDCVI 5.0, вагомий внесок в революцію, розпочату ще в 2012 році для індустрії безпеки.
Ваш об’єкт буде захищений під невсипущою надійною охороною, яка зможе розпізнати обличчя навіть в темряві, у випадках, якщо потенційна загроза в особі однієї людини з’явиться в об’єктиві камер системи безпеки, така система безпеки допоможе запобігти небажані події в цілодобовому режимі. Нова версія формату HDCVI забезпечить систему безпеки подібним функціоналом.

Факти говорять за себе. HDCVI 5.0 пропонує клієнтам технічні рішення на основі камер відеоспостереження з підтримкою роздільної здатності 4K, 5 Мп, 2 Мп з технологією Starlight для HDCVI камер відеоспостереження, здатних відображати кольорове зображення в темряві, а також відеореєстраторів з підтримкою інтелектуальних технологій і можливістю запису з камер відеоспостереження 4K відео . Далі ми розглянемо 5 переваг, які дадуть Вам системи відеоспостереження на основі HDCVI 5.0

Захист периметра

Система відеоспостереження на основі HDCVI 5.0 здатна виявляти потенційну загрозу за допомогою настроюваної умовної лінії перетину периметра. Якщо об’єкт перетнув умовну лінію, система відправить тривожне повідомлення.
Застосування інтелектуальних технологій дозволило знизити кількість помилкових спрацьовувань на рух тварин, комах, листя, світлові відблиски від сонця або ліхтарного стовпа, краплі дощу, і зосередити всю увагу на реальні загрози, якими можуть бути люди або транспортні засоби.

Розпізнавання обличчя

Тепер у аналогового відеоспостереження високої чіткості є можливість створити свою базу даних, в якій буде зберігатися до 100000 осіб. При виявленні особи камера відеоспостереження зробить знімок, порівняє його з базою даних, внесена ця персона в чорний або білий список. Таким чином, система безпеки здатна розпізнати до 24 осіб в секунду, надаючи клієнтам безпрецедентну за швидкістю обробку потоку даних.

Пошук по атрибутам

Система відеоспостереження здатна визначати об’єкт за статтю, емоціям, враховувати зміну зовнішності, будь то вуса, зачіска, окуляри. Система здатна зчитувати модель особи і порівнювати її з базою даних, підвищуючи точність і ефективність виявлення потенційної загрози, яка походить від людини, занесеного в чорний список.
Крім цього, пошук по атрибутам дозволяє організувати повноцінні платформи забезпечення безпеки і контролю доступу для великих бізнес структур.

Активне запобігання загрозам

Нововведення, впроваджені в HDCVI 5.0, дозволяють не тільки швидко і чітко виявляти вторгнення на територію, що охороняється, але також вчасно запобігати подібним діям з боку зловмисників. Все це реалізується за допомогою светозвуковой сирени. При ймовірності спроби проникнення система миттєво включить тривогу, попереджаючи про потенційну загрозу для об’єкта, тим самим даючи можливість злочинцю вчасно одуматися. При цьому система фіксує подія на камеру і відправляє знімки користувачеві в режимі реального часу.

Технологія Starlight

У HDCVI 5.0 повноцінно застосована технологія забезпечення кольорового зображення в умовах темряви від Dahua, яка повсюдно використовується в ip відеоспостереження – Starlight. Камери Starlight оснащені високопродуктивної матрицею з великою діафрагмою і високою світлочутливістю, вони здатні видавати повнокольоровий картинку там, де звичайні камери задіють інфрачервону підсвітку при нестачі освітлення – на автостоянках, вузьких міських провулках і т.д.

Starlight-камера також здатна забезпечити цілодобовий збір важливої ​​інформації, яка допоможе пізнати шуканий об’єкт за кольором одягу або проїжджає повз камер машини. Навіть в умовах суцільної пітьми система відеоспостереження здатна знімати чітке зображення завдяки компенсації світла в звичайних і повнокольорових Starlight камерах відеоспостереження. Отримане зображення проходить ретельну обробку, в якій зменшується кількість перешкод і шумів, дозволяючи отримати якісний матеріал для інтелектуальної відеоаналітики.


Більш детальну інформацію, а так же приклад роботи даного обладнання Ви можете отримати звернувшись в МонтажПЛЮС по телефону (098) 82-77-410 або (093) 82-77-410