DS-B25 “розумна” WI-FI розетка

Розумна Wi-Fi розетка DS-B25 (EU) від Domos ™ це програмно керована розетка, призначена для включення / вимикання побутових приладів. Маючи стильний дизайн, даний пристрій легко впишеться в будь-який інтер’єр. На корпусі розетки розташована кнопка і кольоровий діод інформує користувача про стан розетки (включена або виключена). Для безпеки Ваших дітей розетка має захисний механізм, для того щоб підключити будь-якої прилад до розетки потрібно зробити невелике зусилля.

 

 

 

 

 

 

Розумна розетка DS-B25 (EU) дозволяє налаштовувати до 20 таймерів, щоб ввімкнути або вимкнути електроприлади автоматично через певний час. З її допомогою легко економити енергію, а також автоматично запускати техніку в зручний час. Використовувати гаджет можна в приватному будинку, квартирі або офісі, для роботи йому необхідна мережа Wi-Fi 2.4 ГГц b / g / n. Розетка допоможе заощадити час і Ваші гроші на рутинних процедурах – включенні і виключенні бойлера, кондиціонера, телевізора, мікрохвильової печі та інших побутових приладів, які використовуються щодня

Розумна розетка DS-B25 (EU) є виконавчим пристроєм, що в сумісності з іншими компонентами системи розумного будинку Domos дає можливість побудови сценаріїв по автоматизації Вашого будинку, наприклад:

  • включення освітлення;
  • включення освітлення в якості “ефекту присутності” при спрацьовуванні охоронних сенсорів;
  • включення кондиціонера або обігрівача по датчику температури;

І все це ви зможете контролювати віддалено за допомогою встановленого універсального застосування HOMEMATE на вашому смартфоні / планшеті.

Застосуваннядля приміщень
Тип підключеннябездротова
Комунікаційні можливості
Wi-FiIEEE 802.11 b/g/n
Протокол звязкуWi-Fi
Робоча частота2.4 GHz
Працюючі канали11, 14, 15, 19, 20, 24, 25
Режим модуляціїOQPSK
ШифруванняAES128
Швидкість зв’язку250 Kbps
Бездротова потужність передавача≤18 dBm
Чутливість бездротового прийому≥-90 dBm
Гранична потужність навантаження≤ 2,5 кВт
Споживана потужність≤ 0,3 Вт
Фізичні характеристики
Матеріал корпусупластик
Розміри102х62х28 мм
Колірбілий