montageplus-banner-1

Замовте зараз і отримаєте знижку 10%

montageplus-banner-1

Замовте зараз і отримаєте знижку 10%

montageplus-banner-1

Замовте зараз і отримаєте знижку 10%

previous arrow
next arrow
Slider

Встановимо ШВИДКО, ПРОФЕСІЙНО І НАДІЙНО!

Постійним клієнтам гнучка система знижок

відеоспостереження

воротні системи

домофони

сигналізації

монтажні послуги

Монтажні роботи проводять тільки кваліфіковані спеціалісти

Встановлення систем відеоспостереження Чернігів

Відеоспостереження в наш час є хорошою страховкою у вирішенні спірних питань. Наша монтажна організація виконає установку відеоспостереження в Чернігові для будь-яких цілей, будь то магазин або офіс, і навіть Ваш приватний будинок. Надаємо якісне обладнання для систем відеоспостереження.

Встановлення домофонних систем

МонтажПЛЮС займається установкою і підключенням, також обслуговуванням домофонів в Чернігові і області. Встановлення домофона в приватному будинку одна з найпопулярніших і вигідних послуг нашої організації. Ми завжди запропонуємо широкий асортимент домофонів, і кілька варіантів вирішення даного завдання.

Охоронна сигналізація – монтаж і обслуговування

Надаємо обладнання, виконуємо проектування і монтаж охоронної сигналізації в Чернігові і області. Установка сигналізації для приватного будинку, офісу, квартири або гаража, її програмування і обслуговування. Найновіше, і тільки перевірене обладнання за розумними цінами.

Встановлення і обслуговування воротних систем і автоматики

Наша монтажна організація надає послуги по монтажу, налагодження та ремонту автоматичних воріт распашного і відкатного типу, а також секційних і підйомно-поворотних воріт. Кожен з типу воріт має особливі нюанси які відомі тільки професійним монтажникам.

Монтаж і обслуговування локальних мереж

Побудова, монтаж локальної мережі та обслуговування ЛВМ в Чернігові здійснює спеціалізована компанія МонтажПЛЮС. З урахуванням виділеного під реалізацію проекту бюджету, специфіки організації, конфігурації приміщень ми підготуємо функціональну і ефективну підсистему кабельної мережі (СКС).

IP-телефонія – проектування та монтаж

Проектування IP-телефонії забезпечує не тільки точний попередній розрахунок характеристик майбутньої мережі та вибір місця розташування її елементів, а й визначити точну вартість реалізації слаботочной комунікації в будинку. Фахівці МонтажПЛЮС виконують, як проектування, так і монтаж IP-телефонії в Чернігові.
montageplus-master-like

Залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання ви можете скористатися формою зворотного зв’язку.

Наші переваги

Постійним клієнтам гнучка система знижок

Років на ринку монтажних послуг

Встановлюємо якісне обладнання за цінами виробника

Безкоштовний виїзд для оцінки робіт в межах міста

сертифіковані фахівці з великим досвідом роботи

Трохи про нас

МонтажПЛЮС є спеціалізованою монтажною організацією, яка виконує роботи з електрофікації (електромонтажні роботи), встановлення та обслуговування секційних, відкатних та розпашних воріт, а так само їх автоматичних систем. Ми займаємося проектуванням, комплектацією, монтажем та обслуговуванням домофонні системи, систем охоронної сигналізації та систем відеоспостереження.

Головним нашим принципом є надання високоякісних послуг, згідно з усіма діючими нормами, правилами, а також індивідуальним вимогам замовника.

Наш колектив – це молода команда досвідчених фахівців зі знаннями найдрібніших нюансів своєї роботи, що дозволяє нам створювати надійні і технологічні системи, що задовольняють найвишуканішим функціональним і естетичним вимогам. Ми завжди в курсі технічних новинок, аналізуючи їх, ми вибираємо найбільш оптимальні рішення поставлених перед нами завдань, не нехтуючи при цьому і класичними рішеннями, перевіреними роками і поколіннями.

Наша команда буде рада співпраці з Вами, і зробить свою роботу так, що б ви залишилися задоволені! Ми рекомендуємо і, за бажанням клієнта, надаємо тільки перевірене нами обладнання, яке зарекомендувало себе з позитивного боку на інших об’єктах.
Наші партнери
МонтажПЛЮС є офіційним дилером в Чернігові компанії TRASSIR найбільшого виробника систем відеоспостереження, зарекомендував себе лідером на ринку забезпечення безпеки.

Аналогові і IP-відеокамери TRASSIR – це бренд міжнародного рівня. Завдяки компанії МонтажПЛЮС аналогові, IP-відеокамери TRASSIR, і весь їх багатий асортимент доступні для Вас у Чернігові.
previous arrow
next arrow
Slider