МонтажПлюс наші послуги

Послуги

МонтажПлюс наші послуги
Спеціалізована монтажна організація “МонтажПЛЮС” “МонтажПЛЮС” надаємо послуги з монтажу та обслуговуванню різних комунікаційних і автоматичних систем по Чернігову і Чернігівській області. Наш колектив складається з фахівців з сучасними теоретичними та практичними знаннями, за нашими плечима велика кількість монтажних робіт виконаних за 5 років свого існування. Ми регулярно відвідуємо виставки сучасних систем автоматизації та комунікаційних систем, підвищуємо свою кваліфікацію відвідуючи курси різних виробників обладнання, удосконалюємо свої навички по роботі. У нас є всі необхідні знання і засоби для ведення різного роду монтажних робіт.

Наша монтажна організація проводять такі види монтажних робіт:
Для монтажних робіт, наша організація надасть все необхідне обладнання і матеріали за цінами нижче розничних. За все обладнання ми несемо відповідальність і надаємо гарантію. Виконуємо монтажні роботи по всій території Чернігівка області та міста Чернігів.

Якщо Замовник використовує повний комплекс послуг, що надаються нашою організацією, монтажні роботи на об’єкті починаються відразу після закінчення проектних робіт і робіт по комплектації.

Ви залишитеся задоволені монтажними роботами, які ми виконаємо для Вас.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

(098) 82-77-410, (093) 76-81-263
montageplus-montagnie-uslugi-chernigov